O mnie

Nazywam się Artur Mieczkowski – jako fotograf pracuję od ok. 10 lat. Zajmuję się również zawodowo grafiką komputerową, co pozwala mi na efektywne wykorzystanie tych umiejętności przy przygotowywaniu materiałów fotograficznych.

Pracowałem jako fotograf dla portali: trojmiasto.pl, Port Kultury, Gazeta Świętojańska, a także jako freelancer. Nabyte doświadczenia w zawodzie fotoreportera pozwalają mi skutecznie reagować na tzw. „decydujący moment” (termin Henriego Cartier-Bressona) w fotografii ślubnej – nic z tego dnia już się powtórzy, te chwile zdarzają się tylko raz, co oczywiście zapewniam Państwu uwiecznić na fotografiach :).

Od wielu lat realizuję swoją pasję fotograficzną również przy okazji fotografii modelingowej – dzięki czemu nauczyłem się dostrzegać przede wszystkim emocje, ulotne chwile.

Współpracowałem z różnymi teatrami, aktorami, dzięki czemu poznałem „tajniki sceny”, umiejętnego wydobywania emocji, co pozwala mi na wdrażanie tego w czasie sesji plenerowych ślubnych. Nie lubię standardów, dzięki czemu moje fotografie cechuje nieszablonowość i coraz to nowe pomysły na kadry.

Moja fotografia ślubna to przede wszystkim emocje, również dynamika i kolory!

W razie zainteresowania jestem w stanie uwiecznić Państwa ceremonię w każdym innym zakątku kraju.

Oferuję:

-fotografia ślubna – pełny reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, zdjęcia plenerowe -sesje zdjęciowe – fotografia modelek, portrety
-fotografia rodzinna
-fotografia reklamowa – kompleksowe usługi fotograficzne dla firm, hoteli, zdjęcia wnętrz oraz zdjęcia wizerunkowe
-fotorelacje – reportaże z różnych wydarzeń, eventów, konferencje, szkolenia, studniówki, imprezy firmowe
-fotografia dziecięca – profesjonalne portrety dzieci i całej rodziny w ciekawych miejscach lub w domu u Klienta

Jeżeli zainteresowałem Państwa swoją ofertą, zapraszam do kontaktu.